beauty-haircolor.com
שימו לב ליופי באמצעות צבעי שיער


Beauty Haircolor.com : שימו לב ליופי באמצעות צבעים לשיער באיכות גבוהה. לא כל המותגים להפוך את השיער שלך יפה ובריא. בחר מבין החברות הגדולות באתר שמייצר את הצבע המתאים לך וחווה את ההבדל. המוצרים כאן נבדקים ומובטחים. צבע השיער הוא לתת את צבע השיער סוג כלשהו של צבע, מלבד זה הענקת על ידי המלנין הטבעי. ישנם סוגים שונים של צבע שיער. אנחנו יכולים להבדיל בין הצמחים, המתכת האלה ולבסוף את האנשים הסינתטיים הזמניים. צבע המונח הכללי מתייחס בעיקר לאלה סינתטיים. צבעי ירקות: כאן לצבוע את המונח משמש כראוי. למעשה, חומרים אלה אינם מסוגלים צבע את השיער כולו בצורה אחידה, אלא רק מעניקה השתקפויות צבעוניות. צבעי שיער צבע ירקות מופקים מצמחים, הם מעט אלרגניים ו/או מעצבן אבל יש מגוון מוגבל של צבעים. לאחר החלת, הם לאגד את השיער עם קשרים חלשים מימן, אשר הצבע יש התנגדות הענקת זמני ולא קבוע. חינה היא צבע שיער צמח חומר שיכול לתת את השיער כהה כתום אדמדם עם גוונים נחושת, בעוד השתקפויות בלונדיני או אור מייצרת אדום-גזר. חומר אחר צמח הוא Azulene, אשר מופק קמומיל באמצעות לחיצה על צמרות פריחה. Azulene הוא שיער מצתים צבע עבור בלונדיני או אור. צבע הירקות של החומר השלישי הוא האינדיגו, אשר מופק על ידי שאיפה מצמחים השייכים למשפחת אינדיגו. אינדיגו בעצמו נותן צבע כחול; למה אתה משתמש בו בשילוב עם חינה כדי להעניק את השיער רפלקס חום-אדום. המולקולה האחראית לצבע השיער הכחול הוא האינדייכול, אשר בתורו מקורו אינקסיל על ידי הידרוליזה, אשר יהיה תחמוצת כדי ליצור את האינדיגו. צבע הדרגתי או מתכתי. צבעים אלה מעניקים לשיער את הצבע הרצוי בצורה מאוד הדרגתית, ולכן יש צורך ביישומים חוזרים ונשנים. הצבעים ההדרגתית מורכבים בעיקר ממלחים ממתכת המסוגלים ליצור תחמוצות מתכת, או להגיב בתרכובות המכילות גופרית (המקורם מתכת סולפידס), כגון קרטין, ציסטין, cysteine. המלחים המדובר הם אצטט עופרת ומלחים של ביסמוט, נחושת, ניקל, קובלט או מנגן. סוג ניסוח הצבע הוא של אצטט עופרת בתמיסה מימית של גליצרין; הוא מציג סדרה של מאפיינים: הוא עובד לאט מאוד כדי לתת את הצבע הרצוי; מדגיש את הצבע של שיער כהה; הוספת אצטט עופרת ניתן להשתמש כסף חנקתי (AgNO3), אשר משמש רק במוצרים עבור ריסים וגבות. הריכוז המקסימלי הוא 4%. חומר זה נותן צבע שחור לאור בוהק, כי במגע עם זה חנקתי כסף מקורו כסף טהור. כסף חנקתי יש כמה רעילות לבני אדם; למעשה, המוצר מסומן יכול להזיק, להתרחק מהעיניים.

Gossip & News
06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Beauty Haircolor.com, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Beauty Haircolor.com, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Beauty Haircolor.com, מכירת מוצרי שיער, מכירת מוצרים מספרה, מכירת פריטים המספרות, מכירת מייבשי שיער, מכירת מחליק שיער, מכירת מספריים תספורת, מכירת שיער לצמיחה מחודשת, מכירת טיפול בסתיו הוכחה שיער, קרסטס מכירות, Beauty Haircolor.com, מכירה פרוטופלפלשלי, מכירת פאות, מכירת שמן argan, מכירת מסכת מרוקקן, מכירת phonlux parlux, מכירת מברשות שיער, מכירת מסרקים מעץ, מכירת בגדים למספרות, מכירת צבע שערות, Beauty Haircolor.com, מכירת שמפו שיער מיוחד, מכירת ריהוט שיער, מכירת קורסי השתלמויות, עסקים, המחיר הטוב ביותר, לשקע מוצרי שיער

X

privacy